Innhold
1
Kontaktinformasjon

Kontortider Kjelsås Idrettslag klubbkontor.

Mandag – Fredag, kl. 09.00 – 15.00 - Juli stengt.

Telefon: 22 22 50 03 - Telefaks: 22 89 01 50

E-post: ​​kontoret@kjelsaas.no

Faktura til Kjelsås IL

Leverandørfakturaer skal stiles til Kjelsås IL, merkes med gruppe og referanse/kontaktperson.

Leverandørfakturaer skal kun sendes Kjelsås IL, PB. 13 Kjelsås, 0411 Oslo eller til faktura@kjelsaas.no

Faktura som sendes i annet navn/adresse og/eller uten referanse kan bli sendt i retur.

2
ADMINISTRASJONEN

Daglig leder       Truls D. Nygaard       9010 4343         truls@kjelsaas.no

Klubbsekretær   Bodil H. Haagensen  2222 5003         kontoret@kjesaas.no

Regnskapansv.  Karl-Fredrik Stokkan 9704 0604         regnskap@kjelsaas.no

3
HOVEDSTYRET

Leder               Ivar Christiansen         916 10 873        ivarchristiansen@hotmail.com

Nestleder         Ellen L'orange             911 85 496        ellen.lorange@jolstad.no

Styremedlem   Mariann S Ustumo      924 80 572        mariann.utstumo@bos.oslo.kommune.no

Styremedlem   Odd-Erik Bunde          922 65 011        odderikb@bundegruppen.no

Allidrett            Celine Pettersen         454 56 798        celine.pettersen@metier.no

Alpint               Knut Røsjorde             952 05 786        knutrosjorde@gmail.com

Basket             Espen Jacobsen         400 20 318        basket@kjelsaas.no

Fotball             Jo Bergsvand              452 22 114        jbergsv@gmail.com

Håndball          Øyvind Skarholt           982 15 541        osk@bnl.no

IPU                  April Stilley                  418 16 311        aprilstilley@yahoo.no

Langrenn         Bjørn Myrvold              900 700 72        leder.langrenn.kjelsaas@gmail.com

Orientering      Hilde Ståhlbrand          908 92 330        hilde.sta17@gmail.com

Varamedlem    Odd Bjerke                  909 36 895        odd@bj-v.no

6
SAMARBEIDSUTVALG

Leder                  Mariann S Ustumo          924 80 572     mariann.utstumo@bos.oslo.kommune.no

Håndball             Anders Pettersen            928 84 842     anders@kjelsaas.no

Fotball                Dag Halvorsen                930 50 444     dag@kjelsaas.no

Fotball                Petter Anthonsen            979 75 839     petter.stolan.anthonsen@storebrand.no

Langrenn             Helge Bartnes                 909 92 719     Helge.Bartnes@Olympiatoppen.no

Langrenn             Rune Helland                  977 13 250     rune.helland@dnb.no

Alpin                   Arild Olsen                      465 00 915     arildo@kjelsaas.no

Allidrett               Hege Kommandantvold   926 20 885     hege@kjelsaas.no

Admin                 Truls Nygaard                 901 04 343    truls@kjelsaas.no

7
BARNEIDRETTSANSVARLIG

Hege Kommandantvold                                   926 20 885   hege@kjelsaas.no

 

8
KONTROLLKOMITEEN

Karl Ludvig Dahl                                       900 84 489    karlludvig.h.dahl@gmail.com

Arne Sæter                                              950 86 933    arne.sater@gmail.com

Hanne Witsø                                            900 94 436    hanne.witso@ffo.no

9
ORDENSKOLEGIET

​Leder                 Pål Beck                                  906 85 044    pal.bech@gmail.com

Medlem              Svein Olav Bø                          977 00 050    svein.olav.boe@online.no

Medlem              Anne-Britt Nilsen                     916 38 112    a-b.nilsen@online.no

10
VALGKOMITEEN

​Leder                  Bente Nordbye Lie          952 60 767     bente.n.lie@no.pwc.com

Medlem              Knut Sundby                   917 05 551     knut@plott.as

Medlem              Ola Stenersen                 454 81 000     ola.stenersen@gmail.com

11
Kontaktpersoner for våre grupper

​Kontaktpersoner Allidrett
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Alpint
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Basket
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Fotball
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Håndball
Kontaktskjema

Kontaktpersoner IPU
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Langrenn
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Orientering
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Trim

 Kontaktpersoner

 

 

 

 

 I fokus