Innhold
1
Kontaktinformasjon

Kontortider Kjelsås Idrettslag klubbkontor.

Mandag – Fredag, kl. 09.00 – 15.00 - Juli stengt.

Telefon: 22 22 50 03 - Telefaks: 22 89 01 50

E-post: ​​kontoret@kjelsaas.no

Faktura til Kjelsås IL

Leverandørfakturaer skal stiles til Kjelsås IL, merkes med gruppe og referanse/kontaktperson.

Leverandørfakturaer skal kun sendes Kjelsås IL, PB. 13 Kjelsås, 0411 Oslo eller til faktura@kjelsaas.no

Faktura som sendes i annet navn/adresse og/eller uten referanse kan bli sendt i retur.

2
ADMINISTRASJONEN

Daglig leder        Truls Dorthellinger Nygaard     9010 4343     truls@kjelsaas.no

Klubbsekretær   Bodil Hunnålvatn Haagensen   2222 5003     kontoret@kjesaas.no

Regnskapansv.   Karl-Fredrik Stokkan                9704 0604     regnskap@kjelsaas.no

3
HOVEDSTYRET

Leder                 Ivar Christiansen                     916 10 873    ivarchristiansen@hotmail.com

Nestleder           Ellen L'orange                          911 85 496    ellen.lorange@jolstad.no

Styremedlem     Inger Johanne Eikeland           913 08 749    inger.johanne.eikeland@orkla.no

Styremedlem     Hans Christian Sandlie             924 83 547    hcsandlie@gmail.com

Allidrett              Celine Pettersen                      454 56 798    celine.pettersen@metier.no

Alpint                 Knut Røsjordet                        952 05 786    knutrosjorde@gmail.com

Basket                Jon Aadne Aadnesen               907 68 983    j.aa.aa@frisurf.no

Fotball                Jo Bergsvand                           452 22 114    jbergsv@gmail.com

Håndball             Øyvind Skarholt                       982 15 541    osk@bnl.no   

IPU                     April Stilley                              418 16 311    aprilstilley@yahoo.no

Langrenn           Bjørn Myrvold                          900 700 72    leder.langrenn.kjelsaas@gmail.com

Orientering         Hilde Ståhlbrand                      908 92 330    hilde.sta17@gmail.com

Varamedlem      Odd Bjerke                              909 36 895    odd.bjerke@bjerke-ventilasjon.no

4
SPORTSLIG UTVALG

​Leder                 Inger Johanne Eikeland           913 08 749    inger.johanne.eikeland@orkla.no

Basket               Rolv Birketvedt                                               rolv.birketvedt@stortinget.no 

Håndball             Anders Pettersen                     928 84 842    anderspettersen@msn.com

Fotball                Dag Halvorsen                         930 50 444    fotball@kjelsaas.no

Fotball                Petter Anthonsen                     97975839      petter.stolan.anthonsen@storebrand.no

Langrenn            Helge Bartnes                          90992719      Helge.Bartnes@Olympiatoppen.no

Langrenn           Rune Helland                           977 13 250    rune.helland@dnb.no

Alpin                   Arild Olsen                               465 00 915    alpin@kjelsaas.no

Allidrett              Hege Kommandantvold           926 20 885    allidrett@kjelsaas.no

Admin                Truls Nygaard                          901 04 343    truls@kjelsaas.no

5
BARNEIDRETTSANSVARLIG

Hege Kommandantvold 926 20 885      allidrett@kjelsaas.no

 

 

6
KONTROLLKOMITEEN

Karl Ludvig Dahl                       900 84 489    karlludvig.h.dahl@gmail.com

Arne Sæter                              950 86 933    arne.sater@gmail.com

Endre Grønnestad                   930 54 253    en-groen@online.no

7
ORDENSKOLEGIET

​Leder                 Pål Beck                                  906 85 044    pal.bech@gmail.com

Medlem              Svein Olav Bø                          977 00 050    svein.olav.boe@online.no

Medlem              Anne-Britt Nilsen                     916 38 112    a-b.nilsen@online.no

8
Kontaktpersoner for våre grupper

​Kontaktpersoner Allidrett
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Alpint
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Basket
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Fotball
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Håndball
Kontaktskjema

Kontaktpersoner IPU
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Langrenn
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Orientering
Kontaktskjema

Kontaktpersoner Trim

 Kontaktpersoner

 

 

 

 

 I fokus